Pracownia

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Projektowaniem zajmuję się od ponad dziesięciu lat. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w renomowanych trójmiejskich biurach architektonicznych zaowocowało założeniem autorskiej pracowni projektowej.

 

Projektujemy wnętrza mieszkań i domów, a także biura i inne przestrzenie w budynkach użyteczności publicznej. Opracowujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Inwestora, dbając o każdy szczegół, kunszt wykonania oraz jakość stosowanych materiałów i produktów.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty wpisywały się w kontekst miejsca, były przyjazne oraz ponadczasowe. Oprócz spójnej estetyki i oryginalnych rozwiązań, ważne są dla nas ergonomia i funkcjonalność. Dużo czasu poświęcamy na poszukiwanie czystych form i idealnych proporcji.

 

Jesteśmy dociekliwi, dlatego na bieżąco śledzimy trendy i poznajemy nowe technologie, a we wszystkim co nas otacza szukamy inspiracji. W naszej pracy wspieramy się wiedzą i doświadczeniem specjalistów wszystkich branż wykonawczych oraz rzemieślników. Wielopoziomowość i różnorodność zbieranej wiedzy powoduje, że bezustannie się rozwijamy.

 

Nasza pracownia znajduje się w Oliwie, jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdańska, nieopodal Parku Oliwskiego. To miejsce, w którym obecna jest historia, gdzie zabytkowe kamienice, brukowane ulice i stare drzewa przenikają się ze współczesną tkanką miejską. Ta urokliwa lokalizacja sprzyja naszej twórczej pracy.

Magdalena Landowska 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone.